| Persoana0piblica0 a întrebat:

Stie cineva... daca dau cerere de prietenie la o prsoana si un timp apare cererea trimisa iar dupa un timp numai apare si apare doar add friend dar nu poti sa dai clik pe el, acea persoana tia sters cererea sau tea blocat sa nu ii mai poti da cerere? Si daca mai exista vreo modalitate sa ai acea persoana la prieteni? Fara alegerea sa iti faci alt cont.

10 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ori ti-a acceptat cererea, dar nu s-a actualizat inca pagina, ori ti-a sters cererea si te-a blocat.

| Persoana0piblica0 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Poate m-a blocat sa nu ii mai dau cerere pentru doar asta nu pot... dar pot sa ii vad contul, chiar nu mai exista o posibiltate sa ii pot da cerere?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Persoana0piblica0):

Daca te-a blocat, nu, nu mai poti. Si nu-i mai poti nici scrie.

| Persoana0piblica0 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu m-a blocat din lista, nu mai pot da cetere, vad profilul si vad postarile pot sa dau si mesaj cred ca a anulat cererea

| octav005 a răspuns:

Posibil sa nu vrea sa dea accept de la persoane straine. s-au poate sa vada si sa anuleze cererea.

| Persoana0piblica0 explică (pentru octav005):

Persoana nu este straina dar unii au prea mare mandria in ei sa accepte prietenia persoanelor din copilaria lor, dar cum sa fac sa o adaug din nou avand in vedere ca nu pot da clik pe adauga

| octav005 a răspuns (pentru Persoana0piblica0):

Poate ii poti trimite un mesaj. si ii spui cine esti. spui sa te adauge ea

| Persoana0piblica0 explică (pentru octav005):

Multumesc, dar mai am intrebare pe langa asta stiu ca de obicei mesjele nu untra direct adica stiu de la mine tebuia sa ma duc in sectiunea de cerei de mesaje pentru ca el nu intraca un mesaj normal si mesaju ala poate sa stea acolo mult si bine, mersi oricum

| Joeel a răspuns:

Da, acea persoana ti.a sters cererea dar nu te.a blocat. Daca te blocka nu puteai sa ii vezi profilul. Poti sa il ai la prieteni doar daca iti da el cerere. Sper ca te.am ajutat happy

| Persoana0piblica0 explică (pentru Joeel):

Stiam ce inseamna a bloca pe cineva... eu cand am spus bloca ma refeream ca m-a blocat sa ii dau cerere, prfiul il vaddar nu pot apasa pe adauga si am preteni comuni