| Lowsensitive a întrebat:

..Pe programele digisport nu se mai transmite premier league?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Nu,nu se mai transmite Premier League, cei de la Digi Sport nu au mai cumparat pachetul.

8 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Ba da, dar putine meciuri! meci, maxim doua pe etapa, depinde si cat de importante sunt partidele din etapa respectiva!

| cristi966 a răspuns:

Digi sport se axeaza acum pe franta nu vedeti:falcao,ibrahimovic,cavani,lavezzi etc+romanii nostri:mutu, nicolita, chitu, roman, keseru

| Lowsensitive explică (pentru cristi966):

Ba deci se mai da premier league sau nu? Ca tu cred ca ai gresit intrebarea!

| cristi966 a răspuns (pentru Lowsensitive):

Copile,nu i-ai dat funda lui alex eu ti-am spus motivul pentru care nu se mai difuzeaza... daca vezi ca nu se mai difuzeaza, de ce mai intrebi aiurea?

| Lowsensitive explică (pentru cristi966):

Nu te obliga nimeni sa raspunzi baiatu'... oricum raspunsul tau nu are sens. Digi se axeaza pe franta NU vedeti:falcao, ibrahimovic, cavani(care sunt in liga franceza).

| cristi966 a răspuns (pentru Lowsensitive):

Bine ma daca esti batut in cap, lasa.eu ti-am zis motivul. poftim raspunsul la intrebarea ta:NU se mai difuzeaza, NU se mai difuzeaza, NU se mai difuzeaza multumit?!

| ValentinBugeac a răspuns:

Ba da... doar ca nu a inceput campionatul

| Lowsensitive explică (pentru ValentinBugeac):

Campionatul a inceput deja...