| andreig a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun salon, in Tg Jiu, care sa faca epilare definitiva?

4 răspunsuri:
| smileyface a răspuns:

Te chinui degeaba. Din cate am auzit nu prea exista epilat definitiv happy. Parul iti va aparea dupa o anumita perioada. Asta este ce am auzit. E bine sa mai asculti si alte pareri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit pana la urma vreun salon in tg-jiu care sa faca epilare definitiva?

| DamocRobert a răspuns:

Da. PerfectSkin By Alina Toma. PerfectSkin epilare laser. http://perfectskin-epilarelaser.ro/

| myna_8558 a răspuns:

Este un salon langa liceul nr. 2 deasupra de, depozitul de calculatoare