| antilove a întrebat:

Stie cineva daca pot pe net sa-mi fac un arbore genealogic dar cu mosi stramosii vechi de care eu nu stiu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca gasesti pe internet aceste date. Daca vrei sa faci un arbore genealogic va trebui sa incepi de la parinti, apoi bunicii materni si paterni, sa vezi daca acestia detin acte despre strabunici ori sa cauti la starea civila si la biserica din localitatile de nastere ale strabunicilor si stra-strabunicilor. Succes si numai bine!