| Robo2 a întrebat:

Stie cineva dc nu mai merge sa vizionez videoclipuri in internet pe tv(Samsung)? Pe Youtube or ok ru, dailymotion merge....pe netu tv si alte servere de mp4 nu merge
Ps:Am sters istoricul si toate datele de la Internet, am verificat si actualizarile

1 răspuns:
| Kamiyashiro a răspuns:

Si eu am Samsung TV si depinde ce model ai, trebuie sa vezi seria modelului si sa gasesti ajutor pe modelul tau strict la aplicatia care nu merge.
Ca sfat general am gasit asta:
"Dacă YouTube pe televizorul dvs. Samsung nu funcționează, efectuați un ciclu de pornire, ștergeți și reinstalați aplicația, resetați setările de rețea, modificați ieșirea sunetului televizorului sau verificați dacă aveți un model de televizor care nu mai este compatibil cu aplicația."
https://readytodiy.com/samsung-tv-youtube-not-working-0051/