| Robo2 a întrebat:

Pe Internet (aplicatia de pe TV) cand intru pe un site de filme (un site anume,nu pot da nume) ma scoate din aplicatie (ceva gen crash)pana acum mergea...,o rezolvare? Mai sunt cateva site-uri tot asa de filme pe care am aceeasi problema,efectiv apas pe el sa intru si ma scoate din Internet.

PS:Am sters toate datele de la aplicatie,am dat reinstall,am actualizarile la zii,am repornit/scos din priza televizor.ul ca sa fiu sigur, in mare am facut tot (tin sa mentionez ca pe pc/telefon site. urile merg)
TV Samsung, Model 2021

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pornache?

| Robo2 explică:

Este vorba despre un site cu filme turcesti (PS:am observat acum ca majoritatea site. urilor cu filme ma scot din aplicatie dupa ce le selectez din browser... oare restrictii din partea celor de la Samsung?)