| alex2355 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de editat free usor de folosit pentru PC?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

ATENTIE! Niciodata nu o sa primesti raspunsuri la intrebarea ta aici la categoria "Filme / Seriale". Data viitoare ai grija la categoria unde postezi intrebarea/problema/cererea.winking
On Topic. Fii mai explicit atunci cand pui o intrebare de gen. Deoarece exista editor text, video, sunet, foto etc.

P.S. Inca odata iti spun, ai mare grija unde postezi.winking

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Aplicatie de editat, CE?