| helena09 a întrebat:

Stie cineva o croitoreasa buna in Timisoara? As vrea sa-mi faca o rochita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,!
Uite aici o adresa, stiu ca aceasta croitorie este foarte buna, deoarece acolo sta o prietena si mi-a spus!
Uite adresa aici: # Adresa: Str. Martir Silviu Motohon (denumire veche: Irlanda, Cartier: C.LIPOVEI), Nr 49/A
# Telefon: 0726633690, 0724374916, 0770539517
# Pagina web: www.casalaurenta.com
* Atelier de creatie vestimentara *

* Haine la comanda dupa modelul clientului sau creatii proprii *

* Rochii de seara *

* Tinute office *

* Diverse scurtari, modificari *
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o prietena daca te intereseaza lucreaza f bine si ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o prietena daca te intereseaza lucreaza f bine si ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o prietena daca te intereseaza lucreaza foarte bine si ieftin

| helena09 explică:

Pentru raspunsul anonim as vrea sa stiu cum o pot contacta pe prietena ta.

| violetul a răspuns:

Buna!

Doresc sa multumesc public userului Psiholog334 pentru cuvintele de bine aduse croitoriei mele.
In cea ce consta serviciile acestei croitorii pot confirma ca sunt de inalta calitate si la preturi acceptabile, iar pentru cei interesati anunt prin aceasta cale ca ne v-om muta de la mijlocu lunii Februarie in Complexul Banu Construct I la parterul blocului A, accesul se face de pe strada Campina.
http://www.casalaurenta.com