| sonia7026 a întrebat:

Stie cineva o farmacie Belladona in Bucuresti? Daca da... unde mai exact?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In Drumul Taberei.

| gigite a răspuns:

2 unitati in P-ta Iancului, (M. Bravu - metrou - sector 2)

| alessyo21 a răspuns:

Cati ani ai? daca nu ai gasit ma poti contacta lasa un numar de telefon sau baga id-ul asta "stely235" eu stiu mai multe eu chiar umblu in drumul taberei

| mecrisa a răspuns:

Este una la Dristor, langa gura de mertou Dristor 2 si una pe str Ramnicul Valcea(paralela cuRamnicul Sarat), tot prin zona, spre supermarketul Real

| Catalin_Popescu_1956 a răspuns:

Farmacia cu pret mic unde nu gasesti nimic. De o luna nu-mi aduce Roswera 5mg

| Catalin_Popescu_1956 a răspuns:

Farmacia cu pret mic unde nu gasesti nimic

| dici a răspuns:

Sunt 2 in zona Dna. Ghica. Una este pe sos Colentina nr. 24, chiar inainte de coltul cu Raiffeisen, iar cealalata este in spatele blocului, la intrarea in policlinica din spatele Bisericii 3 Scaune.