| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un pot gasi in bucuresti cutie cu bomboane Quality Street? dati un search pe google ca sa stiti despre ce vorbesc. pls help, URGENT! multumesc frumosilor

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Nu stiu unde ai putea gasi... poate prin magazine de dulciuri... daca nu, incearca si altceva... http://www.ciocolaterie.ro/index.php?cPath=53_102&products_id=102

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Dar tu nu poti da un search pe google... unii sunt disperati dupa puncte dar nici sclavi nu suntemm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ca nu raspunde nimeni! E aia care-mi place mie: "Iar eu strig si nu se-aude/marile din nou sunt ude!"
Stiu eu... faci asa: dai un search pe google ca sa stii despre ce vorbesc pls help, URGENT! multumesc frumosule/oaso

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca va ziceam simplu quality street habar n aveati despre ce vorbeam sau imi cereati mai multe detalii. daca nu puteti sa ajutati cu informatia necesara, de ce mai ciripiti in plus? halal