| Cybertrust a întrebat:

Stie cineva un site de stocare online gratuita, asemanator cu dropbox, pe care pot stoca mai mult de 30 de gb, pe perioada nelimitata?

7 răspunsuri:
| Johanndjmt2 a răspuns:

Mi se pare ca nu exista site gratuit pentru o stocare de 30gb. pentru asta iti trebuie un cont pro.
Daca te ajuta cu ceva eu folosesc Google Disk, care iti permite sa stochezi fisiere gratuit pana la 5 gb.

| Johanndjmt2 a răspuns:

Apropo, eu zic ca o varianta ar fi sa iti faci mai multe conturi, chiar daca asta inseamna sa folosesti mai multe adrese de mail diferite.

| taken a răspuns (pentru Johanndjmt2):

Daca vrei sa descarci ceva (sa zicem un fisier de 300 MB) de pe contul tau (Google Disk cum spui tu), se descarca repede sau merge foarte greu?

| Johanndjmt2 a răspuns (pentru taken):

Cred ca depinde de viteza internetului tau. Mie mi se descarca cu 2.7 aproape 3 mb pe secunda. In concluzie mi se pare destul de repede.

| taken a răspuns (pentru Johanndjmt2):

2 - 3 MB pe secunda este foarte bine.Multumesc.

| dilymack300 a răspuns:

Ar mai fi SkyDrive care are 7 GB spaţiu gratuit.

| Ionut_Andrei_1987_oTdp a răspuns (pentru dilymack300):

Https://copy.com? r=EymEWe
Primeti 20GB daca te inscri prin recomandare (acest link).
Daca nu primesti 15 GB happy.