| AlexMAV a întrebat:

Deci. big grin Cand ma uit pe sopcast(programul ce poti vedea online programe TV) de ex la un meci in timpul ala pot sa filmez(meciul) din calculator ca sa fac un video? Daca da spuneti-mi cu ce program si cum functioneaza. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ovi93 a răspuns:

Da poti filma cu programul FRAPS, apoi daca ai putin timp limber il faci HD in windows live movie maker big grin. Dar atentie cauta versiunea full ca o gasesti sigur. Cea de 30 de zile filmeaza doar 30 de secunde.

2 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

Poti filma chiar cu sopcast. In dreapta sus e un buton rotund, alb. Apesi pe el, dai un nume fisierului si il salvezi, iar programul incepe sa inregistreze (butonul se face rosu).

| RAY a răspuns:

Dai la inregistrare apoi editare video