| stuffhappens a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea la TV concursuri de karate? Am vazut ca este pe eurosport WKF da nu stiu cand.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă şi tu un search pe google la programe tv! şi vezi graficul săptămânii. te uiţi la toate programele de sport. deşi cred că doar eurosportul dă aşa ceva, că celelalte se întrebuinţează la meciurile în care se bat suporterii. le găseşti tu cumva. dacă ai răbdare. nu sunt prea dese pentru că nu fac audienţă! vezi ceva interesant pe sport.ro ceva gen confruntarea titanilor: cine ar câştiga dintre samurai şi shaolin? sau chestii din astea. poate că te preocupă. dar caută pe net, trebuie să găseşti. e imposibil.