| alexandraMD a întrebat:

Stiti cumva cat costa sa imi fac card si pentru RATB dar si pentru metrou? adica sa incarc pe acelasi card ambele abonamente. Eu am separat unul pentru ratb si unul pentru metrou, dar de ceva vreme ma bate gandul sa le am pe amandoua pe acelasi card.Mersi anticipat=]

1 răspuns:
| Ionii a răspuns:

Nu merge sa ai doar un abonament si pentru metrou si pentru tranvai, astea se fac separat, unul pentru metrou si unu pentru tranvai.happy