| allina a întrebat:

Stiti cumva ce acatist sau rugaciune trebuie facuta pentru impacarea cu persoana iubita (indeplinirea dorintei) si liniste sufleteasca?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

...apeleaza la Dumnezeu.

| Ryuzaki a răspuns:

Ce jalnic, iti dai seama ca nu te ajuta cu nimic rugaciunile in realitate, nu?

| Beastboy a răspuns:

Lol
scuze ca rad dar mi se pare o tampenie
poate doar daca ii zici lui/ei in fata rugaciuneawinking
succeswinking

| AlinDragos a răspuns:

Draga prietene,

Daca tu ai impresia ca rugaciunile facute de biserica sunt niste incantatii (gen abracadabra sau mai stiu eu ce) iar facand asta te impaci cu iubita, te inseli amarnic. Nu stiu daca stii dar Dumnezeu a lasat Libera Alegere sau Libera Judecata. Ea are dreptul de a alegece daca sta sau nu sta cu tine. Nu vreau sa te descurajez dar sa te rogi lui Dumnezeu sa manipulezi pe cineva e blestem happy

| Goszte_Alina_1984 a răspuns:

Buna ma numesc alina si as vrea sa ma impac cu persoana iubita