| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum imi pot pune parola la mesaje pe telefon?

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Depinde ce telefon ai thinking Unele telefoane nu au aceasta posibilitate ca sa o numsc asa
Setari/Reglaje(cum ai tu acolo)securitate blocare/confidentialitate/blocare(depinde cum iti apare)si iti alegi tu de aloco mesaje selectezi/bifezi thinking sper ca am putut sa te ajut happy
Primesc fundita sad?

| anonimmmmm a răspuns:

Imi pare rau ca unii raspund la intrebari si ofera sfaturi doar pentru fundita, dar tot ce pot sati zic este ca unele telefoane nu au aceasta optiune de a pune parola, dar stiu sigur ca samsungurile au, intra la setari si securitate acolo trebuie sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un sony ericsson.se poate?:-s

| alina_1602 a răspuns:

Trebuie sa fie undeva la setari...securitate happy
p undeva p acolo