| Twente_1812 a întrebat:

Bunahappy! Am un lg gt350. Mai are cineva? Stiti daca pot pune parola la mesaje, si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Eraser a răspuns:

Poti pune parola doar daca salvezi sms-urile pe cartela de memorie sau poti pune cod de blocare a telefonului,nu autoblocare taste si atunci nu deschizi telefonul decat cu codul de protectie, pa, pa

1 răspuns:
| Upz0r3 a răspuns:

Da merge du-te la setari si dai securitate apoi dai blocare confidentiala si setezi acolo ce vrei sa parolezi (mesajele, fisierele mele etc.) funda te rog?