| TudorSebastian a întrebat:

Stiti cumva daca un produs cumparat din cadrul site-ului domo.ro poate fi returnat direct in cadrul magazinelor DOMO din tara fara a mai fi nevoie sa se apeleze la serviciile firmelor de curierat? Si daca se opteaza pentru inlocuirea produsului daca se poate alege alt produs direct din magazin in momentul returnarii?
Raspundeti doar daca stiti sigur ca acest lucru este posibil?

1 răspuns:
| madiilove a răspuns:

Poate fi returnat la magazinele domo. Daca nu ai comandat ceva iti recomand sa nu o faci, am comandat eu o tableta care a venit stricata am trimis-o inapoi si am spus ca vreau inlocuirea ei dar nu au inlocuit-o, pe deasupra mi-au anulat si garantia pentru ca am folosit-o necoraspunzator dar eu nici nu am folosit-o...