| zNCrys a întrebat:

Stiti cumva in cat timp primesc permisul de conducere dupa ce dau traseul? (Joi sunt programat la traseu.Cand as putea sa il primesc?)

Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Luni il ai.
Acum succes sa iei permisu.
iti spune si politistul dupa ce iei traseul cand sa mergi.
Bafta!

| Simica a răspuns (pentru telluno):

Eu am avut miercuri traseul si am luat cu brio!big grin succes si tie! si sper sa il primesc pana lunibig grin:big grin

5 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Din cate stiu cam intr-o saptamana.

| Lumydee a răspuns:

Dovada inlocuitoare a permisului de conducere poti sa o iei a doua zi, iar permisul il primesti prin posta in maxim o saptamana!

| Lgs_Firu_1993 a răspuns:

Dupa o saptamana, iar pe loc primesti dovada big grin

| Simica a răspuns:

Eu am avut miercuri traseul happy succes si tie happy sper sa apara al meu mainebig grin