| neji a întrebat:

Stiti promotia aceia la coca cola? Daca sub capac scrie,, sticla,, duc capacul la magazin si primesc alta retro?(funda)

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Da, trebuie sa mergi la unul din magazinele partenere care au sticlele retro si acolo o sa iti schimbe capacul pe o sticla.

8 răspunsuri:
| AleXandrUavfc a răspuns:

Da dar numai la magazinele participante iti da sticla! Si nu iti da una goala iti da una plina.Iti recomand sa mergi la un mini-market, sau un non stop!

| Lacoste a răspuns:

Da

| DeniiiD a răspuns:

Primesti o sticla normala oh go on. Si eu am crezut ca e stilul acela vechi.dar na'

| George_9481 a răspuns:

Da, in peco-uri si magazine mici

| Seby484 a răspuns:

Daca sub capac scrie ''sticla'' mergi la magazin cu capacul, iar in schimbul acestuia vei primii o sticla de coca-cola de colectie(Retro)

| StoicaAndi a răspuns:

Numai crede in prostiile astea ca te pacalesc sa cumperi degeaba pacat ca nu mi-ai dat funda

| ciprian_7143 a răspuns:

Da

| Andr3y11 a răspuns:

Ai aici o lista cu locatiile pentru ridicarea premiului : http://www.125coca-cola.ro/download/locatii.pdf
Daca nu ai Adobe Reader downloadeazal de aici :
http://get.adobe.com/reader/