| Fernandez a întrebat:

Stiti un salon de tatuaje care mi-ar face un tatuaj daca am 17 ani fara sa fie parintii implicati?

Răspuns Câştigător
| cineva1 a răspuns:

Costi tattoo...ia adresa de pe google.

6 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

De unde esti? cred ca toate saloanele fac, problema este doar sa ai banii si sa aiba cine te da cu crema.nu uita ca un tatuaj cere si ingrijire dupa aia happy

| Pixel2009 a răspuns:

Mergi la orice salon, îi dai câţiva bani în plus şi n`o să ştie nimeni.

| stephanny a răspuns:

Salon clar nu. pentru ca din punct de vedere legal trebuie sa iti dai acordul ca vrei sa faci asta si iti asumi anumite riscuri, dar poti gasi diverse persoane care lucreaza la saloane si fac si in particular, iti pot recomanda pe cineva si lucreaza excelent. dar trebuie sa fi pregatit material, nimic nu e gratis, dar este mai ieftin decat la salon, si respectivul este profesionist.

| tatuajebrasov a răspuns:

Daca esti din brasov te popt ajuta eu cu un tatuaj cu mult mai ieftin decat la salon

| Fernandez explică:

Stephanny poti sa ma pui in legatura cu persoana pe care o cunosti?

| Fernandez explică:

Stephanny ma poti pune in legatura cu persoana pe care o cunosti?