| CARMENCITA a întrebat:

Stiti unde pot gasi in Bucuresti pietre semipretioase(granat,jad,rubine,ametist, etc.)?

7 răspunsuri:
| magibuci a răspuns:

In Bucuresti exista un muzeu prin sectoru 3 in care gasesti acvamarine big grin funda?

| Margelbeads a răspuns:

Daca esti interesata, le poti gasi si in magazinul nostru on line, unde poti gasi multe tipuri de pietre semipretioase si poti sa le primesti cu livrare prin posta sau ridicare personala
www.margelbeads.ro
Te asteptam!

| yoaddy85 a răspuns:

Prin rahova daca treci poti sa iti iei cateva pietre in cap

| CARMENCITA explică (pentru yoaddy85):

Ce parere ai de raspunsul tau?

| StoneMania a răspuns:

Poti vizita magazinul https://www.stonemania.ro

Te poti documenta aici: https://www.stonemania.ro/blog

| Karmencristale a răspuns:

Intra pe www.karmencristale.com aici gasesti ce piatra vrei si ai si multe informatii despre pietre. de aici poti accesa pagina de facebook unde esti la curent cu evenimentele si targurile care se desfasuara lunar.

cu bine,
Karmen