| cristina93 a întrebat:

Stiti vreun program de marit poze? fara sa pierd claritatea. Si as vrea si link-ul de unde il pot downloada. big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

PhotoScape :X

13 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Photoscape--> Editor --> Resize si acolo o poti marii

Bye, bye:X

| cristina93 explică:

Nu m-am gandit la photoscapehee hee...chiar merge...si sunt destul de bunicele pozele big grin

| mary_2889 a răspuns:

PhotoScape:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există. :) Nu poți mări o poză fără să pierzi calitatea, asta ar încălta principiile fizicii.
Sunt câteva progrămăcele face fac copy la câțiva pixeli în așa fel încât să-ți dea impresia că nu s-a pierdut deloc din calitate, dar în realitate, tot se pierde.
Aruncă o privire pe link-urile astea: http://www.google.ro/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape am si eu si e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e si Foto Zoom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo editor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape fatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photobrushwinkingii cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoskape3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa donwloadezi un program care se cheama photo resize5. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape drgauta