| BiaBubulina a întrebat:

Stiti vreun site ca sa aflu parola de la id?

Răspuns Câştigător
| Rallu a răspuns:

Dai click aici si salveaza : http://wong.to/images77 instalezi si gata

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Daca stii id-ul la mi-am uitat parola si completezi sau tu vrei program de hack?
Nu intra nicaieri ca te alegi cu virusi si poti sa arunci computerul

| Nume a răspuns:

Nu exista, pentru asta iti trebuie programe

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Nu exista ca numai hakero care is descepti intra la iduri vrei sa devi haker? numai ca ce ar zice opameni despre tine?

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Ok daca iti da da-mi si mei plz siteul asa ca si mei cineva o facut la fel si apropopo daca nu-ti da nimeni intreaba pe vreo prietena da ei