| Ella138 a întrebat:

Stiu ca suna stupid dar : stie cineva de ce e atat de greu sa obtii comentarii la postari pe deviantart.com? Am cont de opt luni si am primit comentarii doar la doua poze. Ce sa fac ca sa mai obtin comentarii la postarile mele?
Scuzati daca am gresit categoria.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,cred ca site-ul e mai rar vizitat.Eu unul acum am auzit de acest site. Daca ai amici in facebook, copie link-uri de pe acel site si posteaza-le pe pagina ta, astfel prietenii vor vizita acel site si posibil vor comenta.

| mariusika31 a răspuns:

Sa iti faci poze dezbracat complet si sa le postezi pe toate happy