| XxAlexandruxX a întrebat:

Sunt bune laptopurile lenovo? Sunt ieftine si au memorie multa, placa video buna si ram mare si toate astea la un pret mic se merita?

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Părerea mea că se merită, deoarece majoritatea firmelor acordă acum 3 ani garanţie, deci îl foloseşti 3 ani fără să te doară capul şi după garanţie îl mai foloseşti un an, doi, sau cât mai merge, sau, având în vedere cum evoluează tehnologia, peste 5 ani va fi deja "vechi", poţi să-l vinzi cu jumate de preţ, aşa că o investiţie de 1000-1100 de lei pe 5 ani mi se pare foarte puţin...

| adriangabor92 a răspuns:

Da, sunt foarte bune