| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Constanta am 14 ani si as vrea la inceutul lui septembrie sa imi cumpar o geaca misto de toamna de unde credeti ca mi-as putea gasi o geaca misto? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| PlasMatic a răspuns:

InterSport happy sau Magazinele din centru de mare brand big grin Funda?

2 răspunsuri:
| xGloryaax a răspuns:

Ma daca ai ppt de acolo sunt cele mai faine si ieftine geci daca ai giorgia si acolo gasesti sau angeli eu ca atat stiu pa

| Alle_3476 a răspuns:

La magazin ti'ai putea gasi o geaca misto!rolling on the floor