| Danescu_Catalin_1997 a întrebat:

Sunt din pitesti si voiam sa imi fac un tatuaj la un salon dar, sa aiba preturi ok deoarece nu este nimic complicat.Ma poate ajuta cineva cu o recomandare?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Recomandarea mea este ca să rămâi asa cum esti.
Armata, politia, pompierii, jandarmeria, nu primesc recruti tatuati. Motivul nu-l cunosc. Stiu doar că persoanele tatuate sunt văzute ca nefiind demne de încredere. Ramai asa cum esti; un tatuaj nu-i maturizează pe un bărbat sau o femeie mai mult decât sunt. Si nu putini sunt oamenii care își vând sănătatea pe frumsețe.

| Julia92Anna a răspuns (pentru anonimg):

De jandarmi stiu sigur ca primesc(de la sursa )doar sa nu se vada tatuajul cand sunt imbracati.

| Andreea213 a răspuns:

Eu zic sa ramai asa cum esti. La batranete, cand se va increti pielea, ce faci? Tatuajul se va vedea urat, plus ca nu poti face nulte lucruri daca ai tatuaje.