| Costinamiha a întrebat:

Sunt in a treia zi de pauza de la anticoncepționale Yasmin, iar mai e ar trebui sa-mi vina ciclu, dar in pauza de sapte zile aveam mereu diaree si dureri de burta, dar Acu nu. Poate sa nu-si fi facut pastilele efectu si sa fi rămas gravida? Va rog sa-mi raspundeti!

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Cand esti gravida, nu te doare burta. daca nu ti-a venit ciclu e posibil sa fie de la pastile, sunt puternice si fac si dezechilibre hormonale, in functie de organismul fiecareia.cel mai bine e sa mergi la medic pentru un diagnostic clar