| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la liceu tehnic pe profil profesional este normal in lunile incomplete (cu vacanță) sa primim mai putini bani? Sau este normal sa primim uneori cam cu 30lei mai putini bani decat ar fi trebuit normal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal sa primiti bani mai putin, in lunile incomplete!

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Te referi la bursa, nu? Am facut si eu profesionala insa nu tin minte sa fi patit asa ceva( la vremea aia bursa era 200lei).

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Acum daca stau sa ma gandesc... parca se mai intampla sa nu puna bursa intreaga, dar probabil atunci cand mai prindeam putina vacanta pe ici colo in timpul semestrului.

| PicosMarian a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Am avut o luna in care in opinia mea am fi trebuit primi 150lei iar noi am primit doar 120lei si mi se pare absurd pe scuza ca "nu sunt bani" in alte licee se ofera mai mulți bani pe putine absențehappy