| Artemis_2739 a întrebat:

Sunt noua pe site-ul asta, dar am observat chestia cum punctele, rasp.castigatoare.Ar trebui sa apara la faq, da nu apare, asa ca intreb aici:ce se intampla daca ai cele mai multe puncte?laughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citeşte politica site-ului!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Artemis, sincera sa fiu, n-am inteles exact intrebarea, insa te sfatuiesc sa citesti "Intrebari frecvente" din partea de sus a paginii. Acolo vei gasi toate raspunsurile la intrebarile, care s-ar putea sa ti le pui. Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

| Bacemi a răspuns:

Cat mai multe puncte inseamna un loc mai bun in clasament. Funditele sunt dorite deoarece ofera multe puncte ( 100 ) si totodata se pare ca sunt dorite si din cauza aspectului de la profil. Stii tu cum spun majoritatea : Sa vada lumea '' valoarea mea. "

| piktor a răspuns:

Cine e pe primul loc? serios vorbesclaughing