| Lenytza a întrebat:

"Sunt noua si as vrea sa stiu ce semnificatie are fundita ca la intrevari deseori aud,, Dau fundita"

Răspuns Câştigător
| Traianosik a răspuns:

Fundita este modul cu care apreciezi un raspuns. Dai fundita la cel mai bun raspuns din listing-ul de la intrebare. De exemplu intrebarea: Puteti sa-mi ziceti ce inseamna Wireless ( nu zic ca nu stii doar am dat un exemplu)? Si tu dai funda la cel mai bun raspuns care este si complet. Vei avea nevoie de multa rabdare sa acumulezi raspunsuri ca sa selectezi raspunsul cel mai bun si sa-i dai fundita. Poti acorda o fundita pe intrebare si o sa primesti un mesaj dupa 3 zile de la postarea intrebarii daca ai primit un raspuns desigur si trebuie sa alegi pe cineva caruia sa-i dai fundita. Amintesteti NU DA FUNDITE IN PROSTIE! Da fundite doar pe raspunsurile bune si inteligente nu pe orice prostii.

4 răspunsuri:
| ilovemilka a răspuns:

Adica cel ce da un raspuns bun primeste un premiu, adica acea fundita.Ea apare in partea dreapta a raspunsului fiecarui utilizator!

| Cedry2k1995 a răspuns:

Pai. fundita. este premiul suprem al siteului TPU laughing

| alexandrabucur30000 a răspuns:

Daca dai un raspuns corect la o intrebare si vrei ca cel la care da raspunsul corect sa fie rasplatit da pe fundita din dreapta cum te uiti la raspuns[sa bagi cu rabdare de seama NU DA FUNDITA AIUREA NU POTI SA O DAI LA 2 JUCATORI] SUCCES

| Lenytza explică:

Cate oua face gaina pe luna?