| marian5946 a întrebat:

Sunt student la frecventa redusa, iar programul este putin nasol deoarece trebuie sa ma duc 3 zile pe saptamana la facultate, de la 4 pana la 8 seara, avand doua zile libere.Problema este ca nu stiu cine ma poate angaja cu un astfel de program. Aveti vreo sugestie?

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Exista domenii in care poti lucra avand programul asta la facultate. Mai ales daca esti dispus sa lucrezi si sambata sau eventual duminica. Numai sa vrei.

| Yurisa a răspuns:

Sunt oameni la IF (ore de la 8 la 8) care lucreaza si nu au nicio zi libera si tu crezi ca nu te ia nimeni cu acest program lejer? 100% te ia cineva laughing

| alex495 a răspuns:

Locuri care ofera schimbul 3. ALimentare non stop, unele mega image uri, lidl. Mc Donalds. Te intelegi cu ei sa bagi sc 3 in zilele alea. E obositor, insa ai spor de noapte in multe din situatile de mai sus si iti poti continua si studile. Sau in Brasov era un magazin de constructii din asta gen Brico Depot, dar se numea altfel si ala te rupea doar in weekend, dar 12 ore si erai platit gen part time