| tteo91 a întrebat:

Te poti pune pe invizibil pe facebook, pentru toti? nu doar pentru cativa... daca da, unde dau?

Răspuns Câştigător
| Vlad9800 a răspuns:

Da,se poate si este foarte simplu.in partea din dreapta jos unde apar numărul de persoane care sunt on este o chestie mica ca o rotita. apesi pe ea si o sa îți apară mai multe Opțiuni si a doua (parca) zice "turn Off chat for al" sau ceva de genu.pt a ieși din invizibil dai tot acolo si apeși turn on chat in loc de turn Off. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezactivezi chat-ul din dreapta jos.In felul asta nu stie nimeni daca esti sau nu online.

| cecilia123 a răspuns:

Dezactivezi chat-ul din partea dreapta jos