| MiSSyoUNow a întrebat:

Telefonul samsung s5230 are wi-fi? Daca nu are atunci se poate pune? Dar despre wirelles are? Daca nu are se poate pune? cat ma costa sa pun wi-fi la el? Dar wirelles? MULTUMESC ANTICIPAT!

5 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Am avut si eu s5230 STAR... dar din pacate nu are straight face si nu poti pune

| DenisaIonita a răspuns:

Nu poti pune nici wi-fi, nici wirelles ca asta nu se pune la telefonlaughing

| Andrew132 a răspuns:

Nu stiu. dar cred ca stiu cine esti in realitate. te am la yahoo. te cheama cumva in realitate diana?

| Andrew132 a răspuns:

Scuze...doar ca am pe cineva in lista de la yahoo cu aceiasi poza.