| Florin_4402 a întrebat:

Theme Windows Xp

Pentu cei care vor theme pentru windows xp dar nu au chief sa downloadeze atate de multe pot downloada mai multe de aici

megaupload ODEE2KFQ (scuzatima ca am pus asa dar zice ceva de piraterie inte. com si litere este /? d= )

ele se pun in

C:\WINDOWS\Resources\Themes

atentie! cand puneti theme daca verti sa puneti folderul cu totul nu recomand pentru ca windows-ul foloseeste deja acele theme asa ca mai bine le puneti pe rand si unde va zice ca exista dati NO cam atat succes!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai jucat call of duty black ops si modern warfare 1/2? Spune-mi cat mai repede pentru ca as dori sa vorbim despre mw3.

| Florin_4402 explică:

Am jucat call of duty modern warfare 1 si 2 black ops doar pe la prieteni deoarece nu imi merge inca pentru ca o sa imi iau alt comp