| Mihaityg a întrebat:

Știe cineva coletele cu AT (China post), cine le preia în Romania?
Ca nu livrează China post la ușă. Am avut un colet pierdut in Romania, statusul era "livrat". Nimeni nu știe unde unde este. Am fost și la BS-Bucuresti, nu se ocupe ei cu codul AT.
Am aceiași situație cu un colet care urmează să vină. Dacă mă ajută cineva cu o informație.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic ar trebui Posta Romana.

| MireP a răspuns:

Le preiau firmele de curierat rapid ca FanCourier.

| Mihaityg explică (pentru MireP):

Am fost și la Fan, la distribuție sector 2( acolo unde îmi arată pe track-uri "ieșire către livrare" și m-au căutat după Nr de tel și numa, Nu m-au găsit.
S-au mutat Triunghiul Bermudelor in Romania
Nu le dau de cap, am 8 pachete in situația asta. Țeapă de la expeditor nu este pentru nu avea nimeni cum sa introducă mișcarea în haburi. Am urmărit pe mai multe care nu au treabă cu expeditorul, toate arată același traseu. Expeditorul îmi spune că și el vede ce arata China Post.
Nu exista o lista oficială cu livratori cu, care lucrează China post.
Cine are o informație cu acest cod AT și se termină cu CN
Sau dau aici un track- AT321120537CN,asta este unul din cele 8.

| FlaviuZanfir a răspuns (pentru Mihaityg):

Buna! Ai aflat ceva despre colet? l-ai primit pana la umra sau...
Ca am si eu un colet cu AT la sfarsit CN si habar nu am cu cine vin aceste colete FAN, Posta etc