| dflrloty a întrebat:

Salut. In Decembrie anul trecut am făcut o comandă pe Shein și aceștia mi-au dat un număr AWB. Aseară, pe o aplicație de urmărire pachete mi-a intrat statusul : An excepțional incident occured. Coletul tau nu a fost predat de către expeditor. Excepție de la livrare. București

Doresc să știu dacă acest colet va mai fi livrat. Mulțumesc!

(curierul este de la Sameday)

3 răspunsuri:
| DaniTIRB a răspuns:

Daca ai efectuat comanda in Romania, du-te la ANPC. Sigur nu iti mai da coletul inapoi.

| dflrloty explică (pentru DaniTIRB):

Coletul a venit în cele din urmă acasă!

| Dyana14 a răspuns:

Am aceeasi problema, ai mai primit coletul?