| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Știe cineva un program bun de PC care adaugă subtitrare la un film sau documentare care nu are subtitrare inclusă și nu se găsește pe internet?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Cum ar putea sa faca rost programul de subtitrare care nu se gaseste pe net? Bine ca nu vrei sa mearga si fara curent.

BS Player e destul de bun la cautarea automata a subtitrarilor, dar alea trebuie sa existe, nu le creaza din nimic.

| JicaContra a răspuns:

Sigur, MAGIE NEAGRA, nu iti place neagra, atunci roz-bombon cu picatele in roz-marin

PENTRU NUMELE LUI D-ZEU DUDE! exista O SINGURA SURSA DE SUBTITRARE: OAMENIII, asa ca 1. e inclusa, 2. o gasesti pe internet, 3. o cumperi de la un serviciu de subtitrare, 4. ti-o faci singur, 5. astepti pana la sfantul asteapta sa o puna cineva pe internet... SUCCESSSSSSSSS!

| AlexMh a răspuns:

Subtitle Edit