| cornculapte a întrebat:

Știe cineva vreun magazin sau o mercerie în Cluj-Napoca unde aș putea găsi ținte și capse metalice? Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| cornculapte explică (pentru faramatania):

Mulțumesc, dar nu cred că la Meli Melo se găsește așa ceva. De fapt, sunt sigură că nu.

| faramatania a răspuns (pentru cornculapte):

Eu am găsit la Meli Melo,dar în București, presupun totuși că-i aceeași treabă, iar dacă nu, la o mercerie mai mare, mai reprezentativă, sau pe net(sigur).

| cornculapte explică (pentru faramatania):

Am fost prin Meli Melo de nenumărate ori și n-am văzut niciodată capse sau ținte sau vreun fel de articole de mercerie. În mercerii am fost, dar n-am găsit nici acolo. Mă gândeam că cineva din Cluj știe vreun alt magazin unde se găsesc.
Am găsit ceva pe net, dar livrarea mă costă aproape cât o pungă cu ținte, de aceea preferam să cumpăr de la magazin. În ultimă instanță, am să apelez la internet...

| faramatania a răspuns (pentru cornculapte):

Oricum,și dacă vei găsi în magazin,prețul este ceva mai mare decât cel de pe net, și așa că tot nu faci nicio afacere, cea mai sigură, ți-am spus, tot această variantă rămâne.
http://farzat.ro/......mm-cod-28/

| Renata_Georgiana_1993 a răspuns:

Buna, am eu de vanzare 0747773749. sunt din cluj
http://www.facebook.com/fashionaddict01 scrii un mesaj cu ce model doresti