| Craiovamax a întrebat:

Tocmai mi-a cumparat tatal meu o cartela reincarcabila pentru Orange. Zic astia ca am 1000 minute in retea si 60 nationale pe viata in fiecare luna si ca am credit 400 eurocenti.Cum as putea sa imi aleg ceva optiune din Orange Young? Pe site-ul lor scrie ca imi pot activa optiune cu 400 mesaje si 400 SMS in retea cu 4 euro pe luna, dar nu stiu cum se activeaza optiunea.Ma ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| delir10us a răspuns:

Apeleaza *100#, apoi dai Contul meu => Optiuni active iar daca ai ceva activat, dezactiveaza. Astepti mesajul de confirmare. Dupa mesaj, apelezi din nou *100# => Orange Young si iti alegi optiunea care o doresti.

PS: Pentru a beneficia de ofertele Orange Young trebuie sa ai intre 12-24 de ani.

Cu respect.