| Andreea2606 a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela de la Orange cu credit de 5 euro pentru care am primit 2000 de min si mesaje in retea si 100 de min si msg nationale, dar nu si trafic de net. Si mi-am instalat Orange young, prin care am acces nelimitat la facebook. Cu toate ca mi-am instalat setarile de net pe tel, mie nu imi merge facebook-ul. Oare are legatura cu faptul ca nu am trafic de net si de aia nu pot beneficia de accesul nelimitat la facebook?

Răspuns Câştigător
| agathapurple a răspuns:

Orange young are mai multe optiuni. Pentru a naviga pe internet de pe telefon trebuie sa ai un numar de mb pe luna care vin odata cu optiunea instalata. Pentru mai multe informatii poti incerca sa.i contactezi pe cei de la Orange sa te lamureasca.