| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am grasime la burta, si nu stiu cum scap de el, in fiecare seara ies afara si fug, cum scap de ellll, funda

Răspuns Câştigător
| StigmatA a răspuns:

Nu lua pastila de slabit.
Strica sanatatea.

Du-te si alerga mai des...sau incarca sa faci exeritii cardio sau aerobice.

6 răspunsuri:
| Pământul a răspuns:

Incearca sa fugi mai repede.

| Spitz10 a răspuns (pentru Pământul):

Pai in nici un caz nu merita sa te infometezi.nu alegatul e solutia.cel mai bine e sa iesi o pastila de slabit o data pe saptamana si sa continui sa fugi dar sa nu fugi foarte tare pentru ca muschi nu vor mai tine presiunea si vor ceda si vrei sta vreo-un minut pe jos.si mai am o solutie : de ce nu faci abdomene? ti le recomand.atunci nu numai ca slabesti dar si iti faci un abdomen de invidiat incearca un numar mic de abdomene la inceput apoi vei observa ca poti face tot mai multe si nu folosi aparatebig grin

| aLiaLi a răspuns:

Probabil vrei sa stii cum scapi de "ea" nu de el.

| andreeeeea a răspuns:

In primul rand e grasime, la feminin deci :"cum scap de EA" :d
Si o idee ar fi acel Relax&tone sau un aparat in general.Altceva nu stiu ce ai putea face...

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Saluthappy.In primul rand se spune "ea" si in al doilea rand : Cumpara niste pastile pentru slabit si mergi la sala de fortahappy. Mult succes!

| halo a răspuns:

Cauta exerciti pentru solicitarea abdomenului big grin gasesti pe youtube o gramada... cam 30 min pe zi big grin apoi maseazate cu zat de cafea happy este ff bun...big grin sper ca am fost de folos pup:*