| DenisaLoves a întrebat:

TPU olx face livrari acasa (la domiciliu)Dar intrebarea e aduce coletul tot daca e un animale(catel)? Da ca da in ce trebuie pus animalul(catelul) o cusca sau o cutie cu multe gauri?
Voi cumpara un catel de la un om din Calarasi si eu sunt din Bacau! Vreau si infomati despre pechinez imperial http://olx.ro/oferta/pechinez-imperial-ID1W6vn.html
Multumesc! Fundoi oi fundoi

Răspuns Câştigător
| girl971 a răspuns:

Coletul ajunge la cumparator ori ce ar fi:ca e caine, ca sunt obiecte.Nu conteaza ce distanta.Ar fi bine sa ti-l dea intr-o cusca deoarece in cutie...e distanta mare si cutia se uda si altele.Pechinezii imperial sunt superbi! Bunica a avut doi! Erau asa de dulci! Sper sa te fi ajutat.

| DenisaLoves explică (pentru girl971):

Multumes vreau pechinez ca si mama cand era mica a avut unu si imi povestea despre el!

1 răspuns: