| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa am minim 18 ani ca sa cumpar tigari electronice? Daca vin impreuna cu un parinte sau un adult ma lasa? Am 17 ani si 10 luni.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mai stai doua luni si dupa cumperi ce vrea suletul tau fara sa te tina nimeni de mana.

| Werrich a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa ii spui părintelui ce îți dorești și sa ia el și apoi sa iti dea ție țigara?

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Parintii mei sunt de acord, dar m-am dus azi la un magazin de tigari electronice si m-au refuzat ca sunt minor.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu pot cumpăra ei și tu ii aștepți afara?