| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Troleibuze care merg catre Afi Palace Cotroceni, adica numerele troleibuzelor de la ora 09:00 sau ora 09:30. Si in ce parte se va tine spectacolul de ventrilocie cu Crina Zvoboda? Mall-ul e foarte mare si nu stiu de unde sa iau bilet si in ce parte sa ma merg.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate vei capata un raspuns mai precis cand vei spune si care e punctul de plecare a troleibuzelor alora, nu numai cel de sosire.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică:

Cei care ati fost de mai multe ori in Afi Palace Cotroceni da-ti-mi cateva informatii. Va rog. O seara buna. Aaa si incep de la gara de nord.

| suntserios a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Metroul pana la Eroilor unde schimbi o statie pana la Politehnica... de acolo 5 min de mers pe jos, se vede mall-ul cum iesi din metrou.