| Alex_1359 a întrebat:

Un curierat din Pitesti, adica sa trimit un colet prin curierat, Pitesti-Bucuresti si cum ar trebui sa procedez!,

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pregatesti coletul si cartea de identitate. Suni la un curier si-i spui unde sa vina. Ii dai pachetul si platesti tu sau se plateste la destinatar (treaba asta cred ca merge numai cu firme care accepta plata la destinatar). Oricum, daca vrei sa plateasca destinatarul poti sa pui suma de rambursat. Si, gata!