| cielo a întrebat:

Un prieten bun mi-a spus ca are un var la scoala in Spania si ca scoala are dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora o fac in clase diferite, cantina, terenuri de fotbal mari cu gazon si cu plase la porti, primesc laptopuri la ore. Ce spune-ti sa il cred? Totusi suntem prieteni buni si nu vad de ce m-ar minti. Daca este adevarat ce alte tari europene mai au astfel de scoli?

1 răspuns:
| dorykutza a răspuns:

In Spania nu sunt sigura ca sunt dar in america sunt absolut sigura