| cielo a întrebat:

Stiu ca am m-ai pus o data aceasta intrebare dar inca nu sunt lamurit. Un bun prieten mi-a spus ca are un var la scoala in spania si ca scoala are dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora o faci in clase diferite, cantina, terenuri de fotbal mari cu gazon si cu plase la porti, primesc laptopuri la ore. Ce spune-ti sa il cred totusi suntem prieteni buni si nu vad de ce m-ar minti. Daca este adevarat ce alte tari europene m-ai au astfel de scoli? Va rog mult ajutati-ma dua funda mare.

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai in mod sigur pot sa iti spun ca toate scolile particulare din europa au asa ceva, generale si licee. nu stiu pe nimeni care a fost la "stat" in afara, dar stiu cativa care au fost la privat si da asa este!