| bursaspor a întrebat:

Un bun prieten mi-a spus ca are un verisor la scoala in Spania si ca scoala are dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora o faci in clase diferite, are cantina, terenuri de fotbal mari cu gazon si cu plase la porti si ca fac temele si lectiile pe un laptop. Ce spune-ti sa il cred ca totusi suntem prieteni buni si nu vad de ce m-ar minti. Astept parerile voastre.

3 răspunsuri:
| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Desigur ca e asa, in europa toate scolile sunt asa, cit si in SUA, mereu am vrut la asa o scola, noroc de cei care sa nasc acolo, verisorul tau are dreptate

| ciprian112 a răspuns:

Din nefericire pentru tine chiar are dreptate.Scoala acolo nu se compara cu ceea ce este la noi,si este exact ca in filme, fiecare are dulapul lui, cantina etc.

| BorceaMattMarian a răspuns:

Eu sunt in spania si iti pot spune ca prietenu' tau are dreptate tongue
bine acum depinde si la ce scoala se refera
dar in esenta asa e cum zicewinking